Portal SEI   >>   Definitivat 2021   >>   Rapoarte   >>   Pagina judeţului   >>   Lista candidaţilor înscrişi la examen ordonaţi după disciplina de examen, nume, iniţiala tatălui şi prenume  
 
Lista candidaţilor înscrişi la examen în BIHOR
ordonaţi după disciplina de examen, nume, iniţiala tatălui şi prenume

Data ultimei actualizări: 28.07.2021 09:17

Număr fişă Nume şi prenume Disciplina de examen Incadrare curentă:
1.Localitate
2.Unitate / Instituţie
3.Alte unităţi
4.Funcţia didactică


Studii de bază:
1.Nivel(e) studii
2.Profil(e)
3.Specializare(i)
4.Formă învăţământ
5.Tip de învăţământ absolvit
6.Studiile abs. în limba
7.Autorizate
Studii de master:
1.Profil(e)
2.Specializare(i)
3.Formă învăţământ
4.Tip de învăţământ absolvit
5.Studiile abs. în limba
Vechime:
1.Ani
2.Luni
3.Zile
4.Derogare (zile)

Sesiuni anterioare
examen definitivat
1.Sesiunea I
2.Sesiunea II
3.Sesiunea III

Calificativ
Nota portofoliu
1148 SZILAGYI D. CYNTHIA-NATALIA AGRICULTURA - HORTICULTURA 1. CADEA (ORAŞ SĂCUENI)
2. LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CADEA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE AGRICOLE SI SILVICE / HORTICULTURA ; STIINTE INGINERESTI / HORTICULTURA
3. HORTICULTURA
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 1
2. 10
3. 23
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1036 BÎRLĂ N. DOINA ALIMENTATIE PUBLICA 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / ALIMENTATIE PUBLICA
3. TEHNOLOGIA SI CHIMIA PRODUSELOR ALIMENTARE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 3
2. 0
3. 0
4.
1. 2019
2.
3.
FOARTE BINE
-
1141 CSEPEI K. ANDRA LAVINIA ALIMENTATIE PUBLICA 1. VALEA LUI MIHAI (ORAŞ VALEA LUI MIHAI)
2. LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE INGINERESTI / INGINERIE SI MANAGEMENT
3. INGINERIE SI MANAGEMENT IN ALIMENTATIA PUBLICA SI AGROTURISM
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 3
2. 11
3. 24
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1134 FERIC O. MĂDĂLINA-OLIMPIA ALIMENTATIE PUBLICA 1. MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA)
2. LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE INGINERESTI / INGINERIE SI MANAGEMENT
3. INGINERIE SI MANAGEMENT IN ALIMENTATIA PUBLICA SI AGROTURISM
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. INGINERIA MEDIULUI
2. FACTORI DE MEDIU IN SIGURANTA ALIMENTARA SI SANATATEA PUBLICA
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 4
2. 11
3. 1
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1038 TORJOC G. CRISTINA GEORGIANA ALIMENTATIE PUBLICA 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE INGINERESTI / INGINERIA PRODUSELOR ALIMENTARE
3. CONTROLUL SI EXPERTIZA PRODUSELOR ALIMENTARE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. INGINERIA PRODUSELOR ALIMENTARE
2. TEHNOLOGII AVANSATE DE PROCESARE A MATERIILOR PRIME AGRICOLE - TAP
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 1
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1063 VANDICI V. MIRELA-VIORICA ALIMENTATIE PUBLICA (MAISTRI INSTRUCTORI) 1. ALEŞD (ORAŞ ALEŞD)
2. COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD
3.
4. MAISTRU INSTRUCTOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE INGINERESTI / INGINERIE SI MANAGEMENT
3. INGINERIE SI MANAGEMENT IN ALIMENTATIA PUBLICA SI AGROTURISM
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. INGINERIE SI MANAGEMENT
2. MANAGEMENTUL UNITATILOR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 4
2. 0
3. 0
4.
1. 2020
2.
3.
FOARTE BINE
10
1089 BIRO F.S. ANETT-KRISZTINA ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA) 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. LICEUL DE ARTE ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. ARTE / ARTE PLASTICE, DECORATIVE SI DESIGN ; STIINTE UMANISTE SI ARTE / ARTE PLASTICE, DECORATIVE SI DESIGN
3. DESIGN
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. ARTE VIZUALE
2. DESIGN
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 1
2. 11
3. 22
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1094 KEMENES N. MONIKA ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA) 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. LICEUL DE ARTE ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. ISTORIE
3. ISTORIE - ISTORIA ARTEI
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba maghiară
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 2
2. 11
3. 21
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1152 TARASIE Ì. DANIEL-IOSIF ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA) 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. PALATUL COPIILOR ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. ARTE PLASTICE SI DECORATIVE
3. SCULPTURA
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 2
2. 6
3. 21
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1112 VÂȘCA D G. ROXANA-ANDREA ARTE VIZUALE (EDUCATIE PLASTICA / EDUCATIE VIZUALA) 1. ALEŞD (ORAŞ ALEŞD)
2. LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. ARTE / ARTE PLASTICE SI DECORATIVE ; STIINTE UMANISTE SI ARTE / ARTE PLASTICE SI DECORATIVE
3. ARTE DECORATIVE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 1
2. 10
3. 17
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1087 BENCHIȘ O. ANDREI-MARIAN BIOLOGIE 1. BEIUŞ (MUNICIPIUL BEIUŞ)
2. ŞCOALA POSTLICEALĂ "HENRI COANDĂ" BEIUŞ
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE ALE NATURII / BIOLOGIE ; STIINTE BIOLOGICE SI BIOMEDICALE / BIOLOGIE
3. BIOLOGIE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. BIOLOGIE
2. BIODIVERSITATEA SI MONITORIZAREA ECOSISTEMELOR
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 8
2. 0
3. 0
4.
1. 2015
2. 2016
3. 2018
FOARTE BINE
10
1189 ILE G. GEORGE ADELIN BIOLOGIE 1. HUSASĂU DE TINCA (HUSASĂU DE TINCA)
2. ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HUSASĂU DE TINCA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE ALE NATURII / BIOLOGIE ; STIINTE BIOLOGICE SI BIOMEDICALE / BIOLOGIE
3. BIOLOGIE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. BIOLOGIE
2. BIODIVERSITATEA SI CONSERVAREA ECOSISTEMELOR
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 1
2. 7
3. 27
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1174 MOLNAR E.I. KRISZTINA BIOLOGIE 1. CETARIU (CETARIU)
2. ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BENEDEK ELEK" CETARIU
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE ALE NATURII / BIOLOGIE ; STIINTE BIOLOGICE SI BIOMEDICALE / BIOLOGIE
3. BIOLOGIE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. BIOLOGIE
2. BIODIVERSITATEA SI MONITORIZAREA ECOSISTEMELOR
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 2
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1111 POLENSZKI J. CLAUDIA-ALEXANDRA BIOLOGIE 1. ALEŞD (ORAŞ ALEŞD)
2. LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ȘERBAN" ALEȘD
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE ALE NATURII / BIOLOGIE ; STIINTE BIOLOGICE SI BIOMEDICALE / BIOLOGIE
3. BIOLOGIE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. BIOLOGIE
2. BIODIVERSITATEA SI MONITORIZAREA ECOSISTEMELOR
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 1
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1129 RAȚIU V. MANUELA-ELENA BIOLOGIE 1. DOBREŞTI (DOBREŞTI)
2. LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I; SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. STIINTE ALE NATURII / BIOLOGIE ; STIINTE BIOLOGICE SI BIOMEDICALE / BIOLOGIE; STIINTA SISTEMELOR SI A CALCULATOARELOR / INGINERIA SISTEMELOR SI A CALCULATOARELOR
3. BIOLOGIE; CALCULATOARE
4. Zi/Invatamant cu frecventa; Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public; Public
6. Limba română; Limba română
7. Da; Da
1. BIOLOGIE
2. BIODIVERSITATEA SI MONITORIZAREA ECOSISTEMELOR
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 5
2. 1
3. 7
4.
1. 2019
2.
3.
FOARTE BINE
10
1061 ARIN A. CRISTINA COMERT 1. ALEŞD (ORAŞ ALEŞD)
2. COLEGIUL TEHNIC "ALEXANDRU ROMAN" ALEȘD
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. ECONOMIC, ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / COMERT SI SERVICII
3. MARKETING
4. Fara frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 2
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
-
1142 FRITEA R. PARASCHIVA ROMINA COMERT 1. VALEA LUI MIHAI (ORAŞ VALEA LUI MIHAI)
2. LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 VALEA LUI MIHAI
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE ECONOMICE / MANAGEMENT ; STIINTE SOCIALE / MANAGEMENT
3. MANAGEMENT
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. MANAGEMENT
2. MANAGEMENTUL ORGANIZATIEI
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 1
2. 11
3. 29
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1133 DORSONSZKY GH. ENIKO-MARGIT CONFECTII PIELE 1. MARGHITA (MUNICIPIUL MARGHITA)
2. LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA" MARGHITA
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. PIELARIE / CONFECTII PIELE
3. TEHNOLOGIA CONFECTIILOR DIN PIELE SI INLOCUITORI
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 2
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1072 FILIMON D. IULIANA CLAUDIA CONFECTII PIELE 1. DRĂGEŞTI (DRĂGEŞTI)
2. ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DRĂGEŞTI
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. PIELARIE / CONFECTII PIELE
3. INGINERIE ECONOMICA IN INDUSTRIA DE TEXTILE-PIELARIE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 1
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1160 LOBONTIU F. LILIANA CONFECTII PIELE 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.16 ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. SUPERIOARE-LUNGA DURATA / POSTUNIVERSITAR
2. PIELARIE / CONFECTII PIELE
3. TEHNOLOGIA CHIMICA A PRELUCRARII PIEILOR, BLANURILOR SI A INLOCUITORILOR DE PIELE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 1
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1127 OLAR I. ANCA CONFECTII TEXTILE - TRICOTAJE - FINISAJ TEXTIL 1. DOBREŞTI (DOBREŞTI)
2. LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE INGINERESTI / INGINERIE INDUSTRIALA
3. TEHNOLOGIA TRICOTAJELOR SI CONFECTIILOR
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. INGINERIE INDUSTRIALA
2. MANAGEMENTUL CALITATII SI PROTECTIA CONSUMATORULUI IN DOMENIUL TEXTILE-PIELARIE
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 2
2. 11
3. 21
4.
1. 2020
2.
3.
FOARTE BINE
10
1122 SZABÓ S. ȘTEFAN SORIN CONSTRUCTII 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRÂNCUȘI" ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE INGINERESTI / INGINERIE CIVILA
3. CONSTRUCTII CIVILE, INDUSTRIALE SI AGRICOLE
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. INGINERIE CIVILA SI INSTALATII
2. CONSTRUCTII INTELIGENTE SI SUSTENABILE
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 1
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1151 MERCA G. ADELA-ȘTEFANIA COREGRAFIE 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. PALATUL COPIILOR ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. ARTE / TEATRU ; STIINTE UMANISTE SI ARTE / TEATRU
3. ARTELE SPECTACOLULUI (COREGRAFIE)
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 2
2. 9
3. 0
4.
1. 2020
2.
3.
FOARTE BINE
10
1035 ANCA CA. FLORINA ANCA ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 1. ORADEA (MUNICIPIUL ORADEA)
2. COLEGIUL ECONOMIC "PARTENIE COSMA" ORADEA
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. STIINTE ECONOMICE / FINANTE ; STIINTE SOCIALE / FINANTE
3. FINANTE SI BANCI
4. Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public
6. Limba română
7. Da
1. ECONOMIE SI AFACERI INTERNATIONALE
2. RELATII ECONOMICE EUROPENE
3. Zi/Invatamant cu frecventa
4. Public
5. Limba română

1. 2
2. 0
3. 0
4.
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10
1124 ILLE C. CASIANA-TEODORA ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA 1. DOBREŞTI (DOBREŞTI)
2. LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 DOBREŞTI
3.
4. PROFESOR
1. STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I; STUDII UNIVERSITARE DE LICENTA / CONVERSIE DUPA CICLUL I
2. ARTE / MUZICA ; STIINTE UMANISTE SI ARTE / MUZICA; STIINTE ECONOMICE / ECONOMIE SI AFACERI INTERNATIONALE ; STIINTE SOCIALE / ECONOMIE SI AFACERI INTERNATIONALE
3. PEDAGOGIE MUZICALA; AFACERI INTERNATIONALE
4. Zi/Invatamant cu frecventa; Zi/Invatamant cu frecventa
5. Public; Public
6. Limba română; Limba română
7. Da; Da
1.
2.
3.
4.
5.

1. 0
2. 11
3. 15
4. 15
1.
2.
3.
FOARTE BINE
10